Sencard sigorta kişiye özel sağlık sigortası

Sencard sigorta kişiye özel sağlık sigortası birden fazla sigorta şirketinin dahil olduğu bir programdır. Bu programda; öncelikle  kuruculuğunu yapmış olduğu Acıbadem Sigorta, Hdi Sigorta, Ak Sigorta, Aegon emeklilik ve Fiba emeklilik bulunmaktadır.

Peki, sencard kişiye özel sağlık sigortası nedir? Hiçbir sigorta şirketinde alamayacağınız sağlık sigortası hizmetleri sencard programında mevcuttur. ;Yatarak tedavi teminatını satın almadan sadece ayakta tedavi teminatı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Geniş kapsamlı checkup hizmeti, diyetisyen, botoks, dolgu, diş, kavitasyon ve saç ekimi gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Sencard sigorta kişiye özel sağlık sigortası
Sencard sigorta kişiye özel sağlık sigortası

Kişiye özel seçimli teminatlar yatarak tedavi teminatı

Tercihiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sencard kişiye özel seçimli  ek teminatlı poliçeyi satın aldığınızda; yıllık 15.000 TL limitli yatarak tedavi teminatına da sahip olacaksınız. Acil tıbbi durumlar başlığı altında belirtilen durumlarda; sigortalının sağlık durumu stabil hale gelene kadar ameliyat ve hastanede yapılan tedavileri kapsam dahilindedir.

Sencard checkup teminatı

Sencard seçimli ek teminatlar checkup teminatında birçok seçenek bulunan checkup teminatı bulunmaktadır. Checkup için anlaşma yapılmış olan hastanelerde geçerli olmakla birlikte, anlaşmasız kurumlarda geçerli değildir.             

Sencard diş teminatı

Sencard diş teminatı sizlere 2 seçenek sunmaktadır. Bu teminatlar; diş sağlığı teminatı ve diş beyazlatma teminatıdır.

Diş sağlığı teminatı tabloda belirtilmiş olan anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli diş muayenesi, panoramik röntgen çekim ve diş taşı temizliği işlemleri teminata dahildir. Diş sağlığı teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, yılda 1 defa yararlanabilmektesiniz.    

Diş beyazlatma teminatı dişin doğal rengini açmak ya da sigara, yiyecek ve içeceklerdeki boyalı maddeler sebebiyle diş yüzeylerinde koyulaşan rengi beyazlatmak için kullanılan bir uygulamadır. Diş beyazlatma teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, yılda 1 defa yararlanabilmektesiniz.

Sencard lasik (gözde kırma kusur cerrahisi) teminatı

Bu teminat lasik yöntemi ile yapılacak olan kırma kusuru cerrahisi ile ilgili giderleri kapsamaktadır. Bu paket içeriğinde; lasik operasyonuna uygunluğunun tespit edildiği göz haritası tetkiki, ameliyat ve ameliyat sonrası 3 aya kadar kontrol muayeneleri dahildir.

Lasik  teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, 1 defa yararlanabilmektesiniz.

Sencard kozmetik işlemler

Kozmetik işlemlerde kullanılacak olan ilaç miktarları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Paket içeriğinde bulunan mevcut ilacın yetmemesi halinde, eksik kalan bölgeler için ek ilaç paket dışı fiyatlandırılır ve bu ödemeler sigortalıya aittir.

Sencard botox yüz teminatı

Botox yüz teminatı; alın, göz çevresi ve kaş arasında oluşan mimik izi ve kırışıklıkları yok etmek amacıyla botox uygulaması yapılır.  Botox yüz paketinin alınması durumunda sigortalı tek seansta alın, göz çevresi ve kaş arasına yaptırabilmektedir. Uygulama sonrası etkisi 3-4  ay sürebilmektedir. Botox yüz teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, yılda 1 defa yararlanabilmektesiniz.

Sencard botox el ayak teminatı

Botox el ayak teminatı, terlemeye karşı el ve ayak bölgelerine botoks uygulamasını kapsamaktadır. Bu teminatın alınması durumunda, tek bir seansta ya ellerine ya da ayaklarına uygulamayı yaptırabilmektedir.  Uygulama sonrası etkisi 6 ay sürebilmektedir. Botox el ayak teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, yılda 1 defa yararlanabilmektesiniz.

Sencard botox koltukaltı teminatı

Botox koltukaltı teminatı, terlemeye karşı koltukaltlarına uygulanan botox işlemidir. Bu teminatın alınması durumunda, tek bir seansta her iki koltukaltı için bu uygulamayı yaptırabilmektedir. Uygulama sonrası etkisi 6 ay sürebilmektedir. Botox koltukaltı teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, yılda 1 defa yararlanabilmektesiniz.

Sencard dolgu teminatı

Sencard dolgu teminatı; dudak, nazolabia bölge ve yanaklara uygulanır. Paket 1 ve paket 2 seçimi tercihinize bırakılmıştır. Uygulama sonrası etkisi 3-4  ay sürebilmektedir.

Sencard kavitasyon teminatı

Sencard kavitasyon teminatı, bölgesel zayıflama için kavitasyon işleminin ödendiği teminattır. .Kavitasyon teminatı sadece belirtilmiş olan anlaşmalı kurumlarda geçerli olup, yılda 5 seans yararlanabilmektesiniz.

Sencard diyetisyen teminatı

Sencard diyetisyen teminatı, 6 seanslık ve 8 seanslık diyetisyen görüşmesini kapsamaktadır. Sencard diyetisyen paketi fiyatları 6 görüşme için 1225 TL olup, 8 taksit ile kredi kartınızla kolay ödeme yapabilirsiniz. Üstelik yıllık 15.000 TL teminatlı yatarak tedavili sağlık sigortanız olurken; vergi avantajından da yararlanabilirsiniz. Böylelikle, diyetisyen paketiniz ortalama 980 TL’ye gelmektedir.

Sencard liposuctıon teminatı

Sencard liposuction teminatı, vücutta belli bölgelerde toplanmış cilt altı yağ dokularının vakum ve metal borular yardımıyla alınmasını sağlayan bir ameliyattır. Bu teminat; 1 alan,2-3 alan ve 5 alanı içeren 3 ayrı paketten oluşmaktadır. Alan belirlenirken, işlem sırasındaki kesi sayısı göz önüne alınmaktadır.

Sencard rinoplasti teminatı

Rinoplasti, buruna kalıcı şekil verme, estetik olarak burun şeklini değiştirme ameliyatı anlamına gelir. Bu teminat; komplike olmayan, greft kullanılmayan ameliyatını kapsamaktadır.

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.