Mapfre Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Mapfre Özel Sağlık Sigortası; beklenmeyen kaza ve hastalık durumlarında özel hastanelerdeki yüksek rakamlı faturalarınızı sizin adınıza ödeyen bir sağlık sigortası ürünüdür. Mapfre Sigorta 3s Sağlık Sigortası ile ‘özel hastaneye gidersem karşılayabilir miyim’ gibi endişeleriniz kaybolurken bir yandan da dilediğiniz hastanede tedavileriniz karşılanabilir.

mapfre özel sağlık sigortası

Ayrıca, Özel Sağlık Sigortası Poliçelerinde Vergi İadesi De Mümkün!

MAPFRE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI NELERİ KAPSAR?

Mapfre Sigorta Özel Sağlık Sigortası ile yatarak tedavi işlemleriniz ve ayakta tedavi işlemleriniz karşılanır. Ek olarak, herhangi bir ücret almadan check-up teminatı poliçenize tanımlanır. Dilerseniz, doğum teminatının olduğu paketi de seçebilir, hamilelik ve doğum ile ilgili giderleriniz için özel hastaneleri tercih edebilirsiniz.

MAPFRE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ANLAŞMALI HASTANELER

Mapfre Sigorta Özel Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneleri seçtiğiniz networke göre değişmektedir. Örnek verecek olursak; Ankara ili için B network planda Ankara’daki tüm özel hastanelere gidebilirsiniz. Ayrıca diğer planlarda geçerli olmayan özel muayenehanelere de gidebilirsiniz. B1 network planında, Ankara Acıbadem Hastanesi hariç diğer hastaneleri tercih edebilirsiniz. C network planda ise Ankara Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi ve Liv Hospital Ankara hastaneleri hariç diğer hastanelerin hepsinde kullanabilirsiniz.

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI MAPFRE HANGİ HASTALIKLARI KARŞILIYOR?

Öncelikle Mapfre Sigorta ve diğer sigorta şirketlerinin hangi hastalıkları karşılamadığından bahsedelim. Özel sağlık sigortası özel şartlarında belirtilmiş olan; sigortalanmadan önce aldığınız tanılar ile ilgili giderler sağlık sigortanızda karşılanmaz. Bununla birlikte, özel sağlık sigortalarında bekleme süresi olan rahatsızlıklar da poliçenizde ilk yıl karşılanmamaktadır. Bunun dışındaki giderleriniz, hastanede girişi yapılan provizyon dönüşüne göre karşılanıp karşılanmayacağını öğrenebilirsiniz.

MAPFRE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI DOĞUM TEMİNATI NEDİR?

Mapfre Sigorta Özel Sağlık Sigortasında doğum teminatı limitli bir teminattır. Bu teminat yıllık 5000 TL limitlidir. Doğum teminatı, hem hamilelik  hem de doğum için geçerli olan toplam limittir. Mapfre Sigorta sağlık sigortası yaptırarak; bebeğiniz doğduktan sonra poliçeye ekletebilirsiniz. Ayrıca bebeğiniz Mapfre Bebeği olarak doğuştan yenileme garantisini alma şansına sahip olur.