Lokman Hekim Akay Hastanesi

Lokman Hekim Akay Hastanesi, Ankara’da hamilelik ve doğum için en çok memnun kalınan hastanelerden biridir. Hamileyken satın alınabilen; Akay Hastanesi hamilelik sigortası ve doğum paketlerini, bu yazımızda sizin için hazırladık.

lokman hekim akay hastanesi

Akay Hastanesi Doğum Paketi

Lokman Hekim (Akay) Hastanesi’nde hamilelik ve doğum için faydalanabileceğiniz 2 alternatifli plan seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; hastanenin hazırlamış olduğu Akay Lokman Hekim doğum paketi ve ikincisi de Unico Sigorta’nın Akay Hastanesi  ile anlaşma yapmış olduğu acil destek doğum paketidir. İki ayrı alternatifi de detaylı olarak makalemizde bulabilirsiniz.

Lokman Hekim (Akay Hastanesi) Doğum Fiyatları (2020)

Akay Hastanesidoğum ücreti ortalama 6.550 TL’dir. Bu paket içeriğinde; gebelik rutin kontrolleriniz, rutin gebelik tahlilleriniz, şeker yüklemesi, troid testleri, aralarda alınan kan ve idrar tahlilleri, NST, preop testleri ile birlikte doğumunuz karşılanmaktadır. Akay Hastanesi doğum fiyatları 2020 için, sizin için en avantajlı olan Unico Sigorta acil destek doğum paketidir. Bu paketin içeriğini ve avantajlarını da aşağıda derledik.

Unico Sigorta Acil Destek Doğum Paketi

Hamileliğiniz mevcutsa ve doğumunuzu Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde düşünüyorsanız sizin için en avantajlı olan doğum paketi acil destek doğum paketidir. Acil destek doğum paketi ile Lokman Hekim (Akay Hastanesi) doğum fiyatları 2020, vergi avantajından yararlandığınızda yaklaşık olarak 5.300 TL olmaktadır. Üstelik kredi kartınız ile 9 taksitte ödeyebilmektesiniz. Gelin birlikte teminat kapsamı ve limitlerini inceleyelim.

Hemen müşteri temsilcimize bağlanarak size özel fiyat teklifini alabilirsiniz.

Unico Sigorta Acil Destek Doğum Paketi Teminatları Nelerdir?

Lokman Hekim (Akay Hastanesi)‘de geçerli olan acil destek doğum paketinde; 10 adet doktor muayenesi hakkınız mevcuttur. 9 ay boyunca doktorunuzun sizden istemiş olduğu rutin gebelik tahlilleri de karşılanmaktadır. Bu test ve tahliller; genel kan testleri, 2’li 3’lü taramalar, şeker yüklemesi, tiroid testleri, aralarda alınan kan ve idrar tahlilleri, NST (bebek kalp atışları), ve preop testleri karşılanmaktadır. Amniosentez sıvının alınması işlemi de poliçenizde karşılanır. Fakat bu işleme bağlı kromozom analizi ve genetik testler karşılanmamaktadır. Diğer doğum paketlerinden farklı olarak 4’lü tarama ve ayrıntılı ultrason da karşılanmaktadır. Doğum eylemi olarak; normal doğumunuz veya sezaryen doğumunuz karşılanır. Normal doğumda epidural anestezi ve genel anestezi karşılanırken, sezaryen doğumda genel anestezili doğum ve sipinal anestezili doğum karşılanmaktadır. Ayrıca bu pakete ek olarak; 1 kez diyetisyen görüşmesi, 1 kez kardiyoloji muayenesi ve emzirme danışmanlığı da sizlere sunulmaktadır.

Akay Hastanesi Kadın Doğum Muayene Ücretleri Nedir?

Akay Hastanesi doktor muayene ücretleri; hastane doktorunun SGK anlaşması olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Akay Hastanesi doktor muayene ücretleri 200 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

(Akay Hastanesi) Kadın Doğum Doktorları

Unico Sigorta acil destek doğum paketinde gebelik ve doğum teminatından yararlanabilmek için doktorunuzun SGK anlaşması olması gerekmektedir. Doktor seçiminizi yaparken bu konuya dikkat etmeniz önemlidir.Akay Hastanesi kadın doğum bölümü doktorlarını sizin için listeledik.

  • Op. Dr. İrem Güler Özgür
  • Op. Dr. Nagihan Cengaver
  • Doç. Dr. Muammer Mehmet Doğan
  • Op. Dr. Selçuk Arslan

Akay Hastanesi Doğum Odaları

Akay Hastanesi hamilelik sigortasında tek kişilik odada yatışınız karşılanır. 1 refakatçi ücreti ve maksimum 2 geceye kadar yatışınız sigortanız tarafından ödenir.

Akay hastanesi tanıtım filmi

Eğer farklı bir hastane için doğum paketi fiyatları ve hastane hakkında detaylı bilgi de istiyorsanız Liv Hospital Ankara makalemizi okuyabilirsiniz.

https://saglikvehayatsigortalari.com/liv-hospital-ankara/

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.