Liv hospital Ankara

Liv Hospital Ankara Hastanesi doğum fiyatlarını da sizler için bu makalemizde derledik.
Bebeğinizi kucağınıza aldığınız günlerin hayalini kurarken bir yandan da hastane tercihi konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. Hastaneler ile tek tek telefon görüşmeleri yapmak hem zamanınızı alabilir hem de yorucu olabilir. Sizi ve bebeğinizi düşünerek Liv hastanesi Ankara doğum paketi makalemizi hazırladık. Keyifli okumalar dileriz.

liv hospital ankara

Liv Hospital Ankara Doğum Paketi

Liv Hospital Ankara hastanesinde yararlanabileceğiniz 2 alternatifli plan seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; hastanenin hazırlamış olduğu doğum paketi ve ikincisi de Demir Sağlık Sigorta’nın Ankara Liv Hastanesi ile anlaşma yapmış olduğu iki can hamilelik sigortası doğum paketidir. İki ayrı alternatifi de detaylı olarak makalemizde bulabilirsiniz.

Liv Hospital Doğum Ücreti

Liv Hospital Ankara doğum ücreti 9.250 TL’dir. Bu paket içeriğinde, gebelik rutin kontrolleriniz, rutin gebelik tahlilleriniz, şeker yüklemesi, troid testleri, aralarda alınan kan ve idrar tahlilleri, NST, preop testleri ile birlikte doğumunuz karşılanmaktadır. Liv Hospital doğum ücretleri 2020 için sizin için en avantajlı olan Demir Sağlık iki can doğum paketidir. Bu paketi de aşağıda derledik.

Ankara Liv Hastanesi Kadın Doğum Muayene Ücretleri Nedir?

Ankara Liv Hastanesi doktor muayene ücretleri; hastane doktorunun SGK anlaşması olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Liv Hospital doktor muayene ücretleri 300 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

İki Can Hamilelik Sigortası

Hamileliğiniz mevcutsa ve doğumunuzu Liv Ankara Hastanesi’nde düşünüyorsanız sizin için en avantajlı doğum paketi iki can hamilelik sigortasıdır. İki can Hamilelik sigortası ile Liv Hospital doğum ücretleri 2020 yaklaşık olarak 6.729 TL olmaktadır. Gelin birlikte teminat kapsamı ve limitlerini inceleyelim    

İki Can Hamilelik Sigortası Teminatları Nelerdir?

Liv Ankara Hastanesi’nde geçerli olan iki can hamilelik sigortasında; 8 adet doktor muayenesi hakkınız mevcuttur. 9 ay boyunca doktorunuzun sizden istemiş olduğu rutin gebelik tahlilleri de karşılanmaktadır. Bu test ve tahliller; genel kan testleri, 2’li 3’lü taramalar, şeker yüklemesi, tiroid testleri, aralarda alınan kan ve idrar tahlilleri, NST (bebek kalp atışları), ve preop testleri karşılanmaktadır. Amniosentez sıvının alınması işlemi de poliçenizde karşılanır. Fakat bu işleme bağlı kromozom analizi ve genetik testler karşılanmamaktadır. Sgk kapsamında olmadığı için 4’lü tarama ve ayrıntılı ultrason hariç tutulmaktadır. Doğum eylemi olarak; normal doğumunuz veya sezaryen doğumunuz karşılanır. Normal doğumda epidural anestezi ve genel anestezi karşılanırken, sezaryen doğumda genel anestezili doğum ve sipinal anestezili doğum karşılanmaktadır. Komplikasyon yani zorunlu kürtaj ve düşük tehdidi giderleri için 1500 TL ödeyerek poliçenize ekletebilirsiniz. Ayrıca bu pakete ek olarak size; diş bakım paketi, göz taraması, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır.

İki Can Bebek Teminatı Nedir?

Hamilelik süresi içerisinde iki can hamilelik sigortası ile doğum yapmanız halinde, bebeğiniz ‘İki Can Bebeği’ olarak birçok ayrıcalıktan yararlanmaya hak kazanır. Bebeğinizin sağlıklı doğumundan itibaren 14 gün içerisinde bebek sigortası yaptırdığınızda bebeğiniz ömür boyu yenileme garantisi alma fırsatına sahip olur. 

Ankara Liv Hospital Kadın Doğum Doktorları

İki can hamilelik sigortasında gebelik teminatından yararlanabilmek için doktorunuzun SGK anlaşması olması gerekmektedir. Doktor seçiminizi yaparken bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Liv Hospital kadın doğum bölümü doktorlarını sizin için listeledik.

  • Prof. Dr. Ali Ergün
  • Prof. Dr. Turgut Var
  • Prof. Dr. Türkan Gülpınar
  • Dr. Öğr. Üyesi Başak Güler
  • Dr. Öğr. Üyesi Coşkun Şimşir
  • Dr. Öğr. Üyesi Buğra Coşkun
  • Dr. Öğr. Üyesi Nezaket Kadıoğlu
  • Dr. Öğr. Üyesi Bora Coşkun
  • Dr. Öğr. Üyesi Ebru Yüce
  • Dr. Öğr. Üyesi Elif Didem Ulusoy

Liv Hastanesi Doğum Odaları

Liv Hastanesinde, hamilelik sigortasında tek kişilik odada yatışınız karşılanır. 1 refakatçi ücreti ve maksimum 2 geceye kadar yatışınız sigortanız tarafından ödenir.

Eğer Acıbadem Ankara hastanesinde doğum düşünüyorsanız sizler için Acıbadem doğum paketi fiyatları, avantajları hakkında detaylı bir inceleme paylaştık.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://saglikvehayatsigortalari.com/acibadem-ankara-hastanesi/

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir