Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası‘nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından ‘SSL‘ sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülenemez.
Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.
Sitemiz herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Ancak bunun önüne geçilmek için sitemiz yüksek güvenlikli şifreleme metodlarıyla korunmaktadır. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. sorumluluğunda değildir.

Sitemize vermiş olduğunuz kullanıcı bilgileri doğrultusunda (Telefon Numarası, E-Posta Adresi vb.) Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. kullanıcılara bilgilendirme ve kampanya içerikli gönderiler yapabilir. Ancak e-posta veya sms gönderimi almak istemeyen kullanıcılarımız bize durumu bildirerek e-posta veya sms listemizin dışına çıkabilir. Web sitemizde bulunan teklif al veya iletişim formları aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz bilgilerinizi Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. bilgilendirme ve kampanya bildirimleri amacıyla kullanabilir. Teklif al veya İletişim formuyla tarafımıza ulaştığınızda bu bildirgeyi kabul etmiş bulunursunuz.

Resmi makamlardan kullanıcı’ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacının Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. web sitesi’ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. merkezinde bulunan diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287’ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. tarafından beyan ve işbu Sağlık Sigortaları / Sağlık ve Hayat Sigortaları. Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.