Hamileyken satın alınabilen doğum paketleri nelerdir ?

Hamileyken satın alabileceğiniz doğum paketleri nelerdir ?
Yakın zamana kadar hamileliğiniz başladıktan sonra doğum sigortası alamıyordunuz. Hamileliğiniz başlamadan en az 5 ay önce sigorta yaptırmanız gerekiyordu. Ama artık hamileyken doğum sigortası yaptırabilirsiniz. Bir önceki makalemizde size Demir Hayat Sigorta’nın iki can hamilelik sigortasından bahsetmiştik. Bu makalemizde de size Türk Nippon Sigorta’nın hayata merhaba doğum sigortasından bahsedeceğiz. Hamileyken satın alınabilen doğum paketleri nelerdir öğrenmek için makalemizi okumaya devam edin lütfen.

Hamileyken satın alabileceğiniz doğum paketleri nelerdir

Türk Nippon Sigorta Hayata Merhaba Doğum Sigortası

Hayata merhaba doğum sigortası, hamilelik için bekleme süresi olmayan doğum sigortalarından biridir. Diğer doğum sigortalarından en büyük farkı hamileyken satın alabiliyor olmanızdır. Hamileliğinizin 28. haftasından önce satın alınması şartı ile bu poliçeden yararlanabilmektesiniz.

Kimler Yararlanabilir?

18-46 yaş aralığındaki tüm kadınlar hamileyken satın alınabilen hayata merhaba doğum sigortasından faydalanabilmektedir.

Hayata Merhaba Doğum Sigortası Teminatları Nelerdir?

Türk Nippon hamilelik sigortasında alternatifli olarak doğum paketlerinden yararlanabilirsiniz. 2 alternatif olarak sunulan doğum paketlerini gelin birlikte inceleyelim.

  • Sadece Doğum Giderlerinizi Karşılayan Limitsiz Doğum Paketi
    Bu teminat ile anlaşmalı özel hastanelerdeki doğum giderleriniz karşılanır. Doğum teminatı olarak; normal doğum ve sezaryen doğum giderleriniz limitsiz karşılanmaktadır. Doğum eylemi için herhangi bir katılım payı ödemezsiniz; doğum eyleminiz limitsiz olarak %100 karşılanır. Hastanede yatışınız en fazla 2 gün olmakla birlikte, tek kişilik odada kalabilirsiniz.
  • Gebelik Tetkiklerinizi ve Doğum Giderlerinizi Karşılayan Limitsiz Doğum Paketi
    Bu teminat ile sadece doğum giderlerinizi karşılayan limitsiz doğum paketine ek olarak tahlil ve tetkik paneli de karşılanmaktadır.  Tahlil ve tetkiklerin listesi poliçeniz ile birlikte size iletilmektedir.

Hayata Merhaba doğum paketlerinde, doğum teminatlarınıza ek olarak yararlanabileceğiniz acil tıbbi durum teminatları da mevcuttur. Teminat detaylarını sizin için derledik.

Acil Tıbbi Durum Teminatları Nelerdir?

Hamilelik ve doğum komplikasyonları giderleriniz acil tıbbi durum teminatları limitiniz oranında karşılanmaktadır. Teminat limitiniz yıllık 1000 TL olarak belirlenmiştir.

Acil tıbbi durum teminatlarını sizin için sıraladık: Suda boğulma, trafik kazası, tecavüz, yüksekten düşme, ciddi iş kazaları, uzuv kopmaları, elektrik çarpması, donma, soğuk çarpması, ısı çarpması, ciddi yanıklar, ciddi göz yaralanmaları, zehirlenmeler, anafilaktik şok, omurga ve alt ekstremite kırıkları, kalp krizi, hipertansiyon krizleri, akut solunum problemleri, şuur kaybına neden olan her türlü organik kusur, ani felçler, ciddi genel durum bozukluğu, yüksek ateş (39.5 üzeri), diabetik ve üremik koma, genel durum bozukluğunun eşlik ettiği dializ hastalığı, akut batın, akut masif kanamalar, menenjit, ensefalit, beyin apsesi, renal kolik.

Hayata Merhaba Doğum Paketleri Anlaşmalı Hastaneler Nelerdir?

Türk Nippon Sigorta hayata merhaba doğum sigortası İstanbul, Ankara, Bursa ve Konya illerinde geçerli anlaşmalı hastaneleri sizin için listeledik. Anlaşmalı hastaneler sigorta şirketi tarafından güncellenebilmektedir. İletişim formumuzu doldurabilir ve ya 05303706487 no’lu telefon numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’da Geçerli Anlaşmalı Hastaneler

Liv Hospital Ulus, Medicalpark Behçelievler Hastanesi, Medicalpark Fatih Hastanesi, Medicalpark Göztepe Hastanesi, Medicana Çamlıca Hospitals ve Medicana Çamlıca Tıp Merkezi’nde geçerlidir. Anlaşmalı hastaneler güncellenmektedir ve değişiklik gösterebilir. Lütfen güncel liste için bizimle iletişime geçiniz.

Ankara’da Geçerli Anlaşmalı Hastaneler

Medicalpark Ankara Hastanesi’nde geçerlidir. Anlaşmalı hastaneler güncellenmektedir ve değişiklik gösterebilir. Lütfen güncel liste için bizimle iletişime geçiniz.

Bursa’da Geçerli Anlaşmalı Hastaneler

VM Medicalpark Bursa Hastanesi’nde geçerlidir. Anlaşmalı hastaneler güncellenmektedir ve değişiklik gösterebilir. Lütfen güncel liste için bizimle iletişime geçiniz.

Konya’da Geçerli Anlaşmalı Hastaneler

KTO Karatay Üniversitesi Medicana Tıp Fakültesi Hastanesi Hastanesi’nde geçerlidir. Anlaşmalı hastaneler güncellenmektedir ve değişiklik gösterebilir. Lütfen güncel liste için bizimle iletişime geçiniz.

Hamileyken satın alabileceğiniz doğum paketleri nelerdir ? yazımızdan gereken cevabı bulamadıysanız, size özel müşteri temsilcimize +90 (530) 370 64 87 hemen bağlanabilirsiniz.

Değerli görüşleriniz bizim için önemlidir.Lütfen yorumlarınızı aşağıdan bize iletiniz.

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.