Geçmişten Gelen Hastalıkları Karşılayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Geçmişten gelen hastalıkları karşılayan tamamlayıcı sağlık sigortası ile, MEDICAL PARK ve LIV HOSPITAL HASTANELER GRUBU’nda teminat dahilinde karşılanır. Üstelik sadece bu poliçeye özel; 0-80 yaş aralığındaki herkes tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilmektedir.

Geçmişten gelen hastalıkları kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası

Geçmişten Gelen Hastalıkları Karşılayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bu poliçede belirtilmiş olan anlaşmalı özel hastanelerde çıkan fark ücretlerini ödememenizi sağlayan bir sigorta ürünüdür. Sağlık sigortalarının hepsinde sigortalanmadan önceki rahatsızlıklar kapsam dışıdır. Fakat sağlığınız bizde tamamlayıcı sağlık sigortasında tanısı konuşmuş rahatsızlıklarınız (geçmişten gelen hastalıklarınız) karşılanmaktadır.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

  • Sadece bu poliçede geçerli olan, 0-80 yaş aralığındaki kişiler tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmektedirler.
  • Türkiye genelindeki belirli anlaşmalı Medical Park ve Liv Hospital Hastaneler Grubu’nda sağlık giderlerinizi karşılayabilirsiniz.
  • Tanısı konulmuş rahatsızlıklarınız için muayene olabilir, test ve tetkiklerinizi yaptırabilir, yatarak tedavi giderleriniz için bekleme süresinden sonra yararlanabilirsiniz.
  • Bu poliçeyi, gelir vergisi matrahından düşürerek vergi indiriminden yararlanabilirsiniz.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak tedavileriniz ve ayakta tedavileriniz %100 oranında karşılanacak olup, hastanede sadece SGK katılım payını ödersiniz. Bu poliçede yatarak tedavileriniz için 3 ay (90 gün) bekleme süresi mevcuttur. 8 adet doktor muayenesi mevcut olup, muayene sonrası tetkikleriniz limitsiz olarak karşılanır.

Sağlığınız Bizde Anlaşmalı Kurumlar

Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneleri belirtilmiş olan Medical Park ve Liv Hastaneleri’nde geçerlidir. Anlaşmalı kurum listesi için web sitemizde bulunan hızlı teklif al linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.