Florence Nightingale Şişli

Florence Nightingale Şişli  doğum paketi fiyatlarını sizler için bu makalemizde derledik. Bu makalemiz ile hem Florence Nightingale Şişli Hastanesi  doğum paketleri detaylarına hem de Demir Sigorta iki can hamilelik sigortası doğum paketleri detaylarına ulaşabilirsiniz. Hamilelik ve doğum ile ilgili sağlık giderleriniz için makalemizi okumanızı öneririz.

Florence Nightingale Şişli

FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ ŞİŞLİ DOĞUM PAKETİ

Florence Nightingale Şişli Hastanesi’nde yararlanabileceğiniz 2 alternatifli plan seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; hastanenin hazırlamış olduğu Şişli Florence Nightingale Hastanesi doğum paketi ve ikincisi de Demir Sağlık Sigorta’nın Florence Nightingale Hastanesi ile anlaşma yapmış olduğu iki can hamilelik sigortası doğum paketidir. İki ayrı alternatifi de detaylı olarak makalemizde bulabilirsiniz.

ŞİŞLİ FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ  DOĞUM FİYATLARI

Florence Nightingale Hastanesi’nin doğum ücreti 18.000 ile 22.000 TL arasındadır. Bu fiyatlara gebelik rutin kontrolleri, tetkik ve paneller, testler dahil değildir. Fakat Demir Sigorta İki Can Hamilelik Sigortası’nda gebelik rutin doktor muayeneleriniz, gebelik ile ilgili tetkikleriniz ve de doğumunuz karşılanmaktadır. Florence Nightingale Hastanesi doğum fiyatları 2022 paketinde İkican hamilelik sigortası ile 14,850.00 TL olmaktadır. Üstelik hamilelik ile ilgili rutin gebelik kontrol muayeneleriniz, tetkikleriniz ve doğumunuz dahil olduğunda Florence Hastanesi doğum paketinden çok daha avantajlı olmaktadır. Doğum komplikasyonları teminatını da dahil etmek isterseniz 16,940.00 TL olmaktadır. Peki sadece yatarak tedavi ve doğum paketini de dahil etmek isterseniz? Tabi ki, ikican hamilelik sigortasında ayakta tedavi teminatı olmadan da bu pakete sahip olabilirsiniz. Florence Nightingale Hastanesi’nde geçerli yatarak tedavi ve doğum paketi 2022 fiyatı 10.560 TL’dir.

İKİ CAN HAMİLELİK SİGORTASI

Hamileliğiniz mevcutsa ve doğumunuzu Florence Nightingale Hastanesi’nde düşünüyorsanız sizin için en avantajlı doğum paketi iki can hamilelik sigortası platin paketidir. Gelin birlikte teminat kapsamı ve limitlerini inceleyelim.

İKİ CAN HAMİLELİK SİGORTASI FİYATLARI NELERDİR?

Florence Nightingale Şişli Hastanesi’nde geçerli olan iki can hamilelik sigortasında; 8 adet doktor muayenesi hakkınız mevcuttur. 9 ay boyunca doktorunuzun sizden istemiş olduğu rutin gebelik tahlilleri de karşılanmaktadır. Bu test ve tahliller; genel kan testleri, 2’li 3’lü taramalar, şeker yüklemesi, tiroid testleri, aralarda alınan kan ve idrar tahlilleri, NST (bebek kalp atışları), ve preop testleri karşılanmaktadır. Amniosentez sıvının alınması işlemi de poliçenizde karşılanır. Fakat bu işleme bağlı kromozom analizi ve genetik testler karşılanmamaktadır. Sgk kapsamında olmadığı için 4’lü tarama ve ayrıntılı ultrason hariç tutulmaktadır. Doğum eylemi olarak; normal doğumunuz veya sezaryen doğumunuz karşılanır. Normal doğumda epidural anestezi ve genel anestezi karşılanırken, sezaryen doğumda genel anestezili doğum ve sipinal anestezili doğum karşılanmaktadır. Komplikasyon yani zorunlu kürtaj ve düşük tehdidi giderleri ek prim  ödeyerek poliçenize ekletebilirsiniz. Ayrıca bu pakete ek olarak size; diş bakım paketi, göz taraması, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır.

İKİ CAN BEBEK TEMİNATI NEDİR?

Hamilelik süresi içerisinde iki can hamilelik sigortası ile doğum yapmanız halinde, bebeğiniz İki Can Bebeği olarak birçok ayrıcalıktan yararlanmaya hak kazanır.

Bebeğinizin sağlıklı doğumundan itibaren 14 gün içerisinde bebek sigortası yaptırdığınızda bebeğiniz ömür boyu yenileme garantisi alma fırsatına sahip olur.

KADIN DOĞUM MUAYENE ÜCRETLERİ NEDİR?

Şişli Florence Nightingale Hastanesi doktor muayene ücretleri; hastane doktorunun SGK anlaşması olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Florence Nightingale Şişli Hastanesi doktor muayene ücretleri uzman doktor için 565 TL’dir. Öğretim Görevlisi olan doktorlar için 685 TL ve Profesör için 775’dir. Ortalama 8 kez doktor muayenesi için kontrole gittiğinizi varsayarsak sadece doktor muayenesi için 5.000 TL gibi bir ödeme çıkmaktadır

ŞİŞLİ FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ DOKTORLARI

İki can hamilelik sigortasında gebelik teminatından yararlanabilmek için doktorunuzun SGK anlaşması olması gerekmektedir. Doktor seçiminizi yaparken bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Florence Nightingale Şişli Hastanesi kadın doğum bölümü doktorlarını sizin için listeledik.

  • Uzman Doktor Enver Güven

Hemen müşteri temsilcimize bağlanarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri : +90 (530) 370 64 87

DOĞUM ODALARI

Florence Nightingale Şişli Hastanesi hamilelik sigortasında tek kişilik odada yatışınız karşılanır. 1 refakatçi ücreti ve maksimum 2 geceye kadar yatışınız sigortanız tarafından ödenir.

TANITIM FİLMİ

2 Comments

  • Doğum sigortası konusunda en doğru ve güvenilir bilgiyi aldım. Teşekkürler

  • Bireysel risklerimle ilgili doğru analiz yapılarak ihtiyacım olan sağlık ürünü satın aldım.Yoğun ilginiz ve her türlü bilgi paylaşımınız için Teşekkür ederim…

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.