Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan, özel hastanelerde çıkan fark ücretlerini ödememenizi sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür. Fark yok sağlık sigortası yaptırdığınız takdirde; anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15 TL SGK muayene katılım ücretini ödersiniz.

fark yok tamamlayıcı sağlık sigortası

Fark Yok Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, seçeceğiniz teminatlara göre yararlanabileceğiniz sağlık sigortası ürünüdür. 2 çeşit sağlık sigortası planı bulunmaktadır. Bu planlar; yatarak tedavili plan ve hem yatarak tedavinin bulunduğu hem de ayakta tedavinin bulunduğu plandır. Fark yok sağlık sigortasında Sgk’nın ödediği tüm tedaviler karşılanmakta olup sadece sigortalanmadan önce  alınmış olunan tanılar karşılanmamaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 2021 Fiyatları Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; yaşınıza, cinsiyetinize, bulunduğunuz ile ve seçeceğiniz teminata göre değişmektedir. Mapfre Sigorta bebek tamamlayıcı sağlık sigortalarında uygun olabiliyorken; Allianz Sigorta yetişkin tamamlayıcı sağlık sigortalarında uygun olabiliyor.

Tamamlayıcı sağlık sigortası 2021 fiyatları için internet sitemizden bulunan teklif al formunu doldurabilir ya da bizlere 05303706487 no’lu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bebek Sağlık Sigortası Nedir?

Bebek sağlık sigortası, bebeğinizin doğumundan sonraki rutin kontrol muayenelerini, aşılarını, tetkiklerini ve tedavilerini yaptırabileceğiniz tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür. Aynı zamanda özel hastanede bebeğinizin tedavileri için fark ödememenizi sağlayarak bütçe planlamanıza katkı sağlar.

Mapfre Sigorta Acil Diş Teminatı Nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınızda diş tedavilerinizi karşılayan şirketlerden biri Mapfre Sigorta’dır. Mapfre Sigorta acil diş tedavisi teminatlarını madde madde görebilmeniz için sizin için derledik. Teminat kapsamında olan teminatlar: Acil diş hekimi muayenesi, vitalite kontrolü, lokal anestezi, diş röntgen filmi, iki köklü kanal ekstirpasyonu, lokal anestezi, teşhis ve tedavi planlaması, amalgam dolgu, komposit dolgu, kuafaj, ampütasyon, tek köklü kanal ekstirpasyonu, kanama müdahalesi, üç köklü kanal ekstirpasyonu, kanal dolgusu sökümü, hareketli protezde kroşe ilavesi, hareketli protezde diş ilavesi, düşmüş kron ve köprü simantasyonu, diş çekimi, komplikasyonlu diş çekimi, alveolit cerrahi tedavisi, kanama müdahalesi, apse drenajı, stomatit tedavisi, periodontal apse tedavisi.

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Check Up Hizmeti Nedir?

Mapfre Sigorta; Fark Yok Sağlık Sigortası ürününe siz değerli sigortalıları için herhangi bir ek ücret ödemeyeceğiniz check up teminatını ekledi. Fark yok sağlık sigortası check up teminatını poliçe sürenizde yılda bir kere kullanabilirsiniz. Check up teminatı Mapfre Sigorta’nın belirtmiş olduğu anlaşmalı kurumlarda geçerli olup teminat kapsamı şu şekildedir: Doktor değerlendirme, akciğer grafisi tek yönlü, 18 parametre tam kan sayımı, tam idrar testi, sedimantasyon, açlık kan şekeri, total kolestrol ve Ekg. Mapfre Sigorta Check up Teminatı sadece yatarak tedavi teminatı bulunan sigortalılarımız için de geçerlidir. Eğer Mapfre Sigorta Fark Yok Sağlık Sigortası’na sahipseniz; check up randevusu alabilmek ve anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen 0850 215 68 02 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Anında ve ücretsiz teklif almak için +90 (530) 370 64 87 ‘ nolu destek hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından iletebilir veya canlı destek hattımıza yazabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir