Demir Sigorta Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Demir Sigorta Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ; yatarak tedavilerinizi, ayakta tedavilerinizi ve doğumunuzu karşılayan bir sağlık sigortası ürünüdür.

SGK ve Demir Sigorta’nın anlaşmalı olan kurumlarında geçerli olup, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz 3 alternatif plan bulunmaktadır. En alt pakette silver network, bir üst pakette gold network ve en üst pakette de platin network bulunmaktadır.

Demir Sigorta Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Demir Sigorta Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Nedir?

Farkı bizden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, tercih edeceğiniz network ve teminatlara, yaşınıza, cinsiyetinize ve sağlık risk durumunuza göre değişmektedir. Örneğin, sadece yatarak tedavi planını, silver network ve peşin ödemeyi tercih ederseniz tamamlayıcı sağlık sigortanızın primi en uygun olacaktır. Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum teminatını ekleyip, platin network ve kredi kartına  blokesiz 9 taksit seçtiğinizde de priminiz diğer tekliflere göre daha yüksek çıkacaktır. Tercih ettiğiniz hastanenin bulunduğu en alt segmentteki networku tercih ederseniz, tamamlayıcı sağlık sigortanızın maliyetlerini düşürmüş olursunuz.

Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

Demir Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olabilmesi için öncelikle hastanenin SGK ve Demir Sigorta ile tüm branşlarda anlaşma sağlamış olması gerekmektedir. Hastane anlaşma yapmış olsa da bazı doktorlar SGK ile anlaşma yapmadığından, tercih edeceğiniz doktorun da SGK ile anlaşma yapmış olması gerekmektedir.

Demir sigorta farkı bizden tamamlayıcı sağlık sigortasında 3 alternatifli network bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz hastaneye göre size en uygun networku seçmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. https://saglikvehayatsigortalari.com/iletisim/

Teminatlar Nelerdir?

Demir sigorta farkı bizden tamamlayıcı sağlık teminatları, yatarak tedaviler limitsiz ve katılımsız, fizik tedavi teminatı yıllık 15 seans ile sınırlı olup,  ayakta tedaviler tercihine bağlı olarak 5 muayene ve 10 muayene olarak değişmektedir. Dilerseniz, doğum teminatını da poliçenize ekletebilirsiniz.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Demir Sigorta Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Öğrencileri Kapsar Mı ?

SGK 24 yaşı altı öğrencileri kapsam altına aldığından Demir Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası da 24 yaşına kadar olan öğrencileri kapsamaktadır. SGK’nın tek şartı öğrenci işlerinden alınacak olan öğrenci belgesini ibraz etmeleridir.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yurt Dışı Tedavileri Kapsar Mı ?

Demir sigorta farkı bizden tamamlayıcı sağlık sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olup, KKTC de dahil olmak üzere yurt dışında geçerli değildir.

Bebekler Hangi Tarihlerde Poliçeye Dahil Edilebilir?

Yeni doğan bebekler 15. Günlerinden itibaren tamamlayıcı sağlık sigortasında sigortalanabilmektedir. İki can sağlık sigortası kapsamında doğmuş bebekler annenin poliçesine dahil edilerek doğuştan gelen rahatsızlıkları kapsam altına alınır.

Aile İndirimi Yapılıyor Mu?

Demir sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasında 2 kişilik aileler için %2.5, 3 kişi ve daha fazla kişiler için %5 indirim bulunmaktadır.

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.