Acıbadem Ankara Hastanesi

Acıbadem Ankara Hastanesi doğum fiyatlarını sizler için bu makalemizde derledik.
Bebeğinizi kucağınıza aldığınız günlerin hayalini kurarken bir yandan da hastane tercihi konusunda kararsız kalıyorsunuz değil mi? Özel hastanelerdeki gebelik rutin kontrolleri ve doğum fiyatlarını araştırmanın bir hayli zamanınızı alacağını düşünüyorsunuz.

acıbadem ankara hastanesi

Acıbadem Hastanesi Gebelik Rutin Kontrolleri Fiyatları?

Ankara Acıbadem Hastanesi’nde gebelik rutin kontrollerinizi, tetkik, tahlillerinizi ve doğum giderlerinizi en hesaplı olarak nasıl yararlanabileceğinizi bu makalemizde bahsedeceğiz. Herhangi bir özel sağlık sigortanız olmadan Acıbadem Hastanesi’nde gebelik rutin kontrolleri için muayene ücretleri 450 TL’dir. Fakat öğretim görevlisi olan doktorların muayene ücretleri 625 TL’dir. Herhangi bir sağlık sigortanız olduğunda muayene ücretleri Türk Tabipler Birliği (TTB) rakamlarına düşmektedir. Yani 625 TL olan muayene ücretleriniz her bir işlem için 250 TL’ ye düşmektedir. Yaklaşık olarak 8 kez gebelik rutin kontrollerine gittiğinizi varsayarsak sadece doktor muayeneleriniz toplamda 3000 TL daha uyguna gelecektir. Böylelikle sağlık giderlerinizi büyük oranda azaltmış olacaksınız.

Acıbadem Ankara Hastanesi Doğum Fiyatı Nedir?

Doğumunu Acıbadem Ankara Hastanesi’nde tercih etmek isteyenler için detaylarıyla araştırdık. Herhangi bir özel sağlık sigortanız mevcut değil ise Acıbadem Ankara Hastanesi 2020 doğum fiyatı güncel şu anki hali 12.206 TL’dir. Acıbadem Ankara Hastanesi hamileyken doğum paketi var mıdır? Maalesef hamileyken mümkün değil ama korkmayın indirim alabilirsiniz. Detaylıca size bu konuda bilgilendirme yapacağız. Acıbadem Sigorta’dan kendinize yatarak tedavi teminatlı sağlık sigortası yaptırdığınızda 12.206 TL olan doğum fiyatınız 9.480 TL’ye düşecektir. Doğum eyleminden yaklaşık olarak 2.726 TL indirim almış olacaksınız. Doktor muayenesi ve doğumunuzdan aldığınız indirim bütçenizde ciddi fark edecektir. Aynı zamanda yatarak tedavi teminatı olan özel sağlık sigortasından yararlanma imkanına sahip olacaksınız. Diğer sigorta şirketlerinden de indirim alabilmektesiniz. Örneğin Mapfre Sigorta’da doğumunuz 11.900 TL olarak onaylanacaktır. Fakat en çok indirimi Acıbadem Sigorta’da alırsınız.

Hamileyken alınabilen doğum paketlerini görmek için ;
https://saglikvehayatsigortalari.com/hamileyken-satin-alinabilen-dogum-paketleri-nelerdir/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Acıbadem Ankara Hastanesi 2’li ve 3’lü Tarama Fiyatları?

Acıbadem Ankara Hastanesi’nde yaptıracağınız diğer işlemlerin ücretlerini de sizin için araştırdık. Herhangi bir sigortanız olmadan Ankaradaki Acıbadem Hastanesi’ nde 2’li ve 3’lü tarama fiyatlarını da araştırdık. 2’li tarama fiyatı 2020 315 TL olmakta 3’lü tarama fiyatı da 280 TL’dir. Acıbadem Sigorta indirimi bu taramalarda çok fark etmemektedir.  

Acıbadem Hastanesi Nifty Testi Fiyatları?

acıbadem ankara hastanesi

Doktorunuz sizden nifty testi yaptırmanızı isteyebilir. Bizler de bu ihtimale karşı sizleri bilgilendirmek için fiyat araştırmalarımızı yaptık. Ankara Acıbadem Hastanesi’ nde nifty testi ücretleri 2020 herhangi bir güvenceniz olmadan 1745 TL’dir. Eğer Acıbadem Sağlık Sigortası yaptırırsanız nifty testi için 931 TL ödersiniz.

Hamileyken Acıbadem Hastanesi Doğum Paketi Avantajları?

Dilerseniz tüm bu sağlık giderlerinizi en aza indirebilirsiniz. Nasıl mı? Hamilelikten en az 5 ay önce acıbadem sigorta doğum teminatına sahip olarak; Acıbadem Hastanesi’ nde geçerli gebelik rutin kontrollerinizi karşılayabilir, gebelik için gerekli testleri yaptırabilir ve doğumunuzu A plus bir özel hastanede gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bebeğinizi doğumunuzdan sonra poliçenize ekleyebilirsiniz.